Život má zelenú --text

Život má zelenú

28.Sep.2023

Dňa 28. 9. 2023 sa v areáli Strednej zdravotníckej školy sv. Vincenta de Paul Topoľčany v spolupráci s ministerstvom dopravy uskutočnil preventívny program pre žiakov 8. a 9. roč. s názvom "Život má zelenú". Cieľom je vplývať na vyššiu bezpečnosť mladých vodičov v cestnej premávke. Žiakom boli k dispozícii 4 stanovištia (simulačné okuliare pri požití alkoholu a drog, prvá pomoc pri nehode automobilu a cyklistu, masáž a meranie tlaku a simulátor nárazu a prevrátenia auta pri 30 km rýchlosti). Všetkým zúčastneným sa program veľmi páčil a odchádzali s cenným skúsenosťami.

Život

Život má zelenú