Majster Európy v 3D lukostrelbe --text

Majster Európy v 3D lukostrelbe

13.Aug.2023

Žiaci našej školy Matúš Macko a Nella Dítětová sa zúčastnili na Majstrovstvách Európy v 3D lukostrelbe v rumunskom meste Alba Iulia. Nella skončila na 4. mieste v divízii Hu (Hunter - kladkový luk) v kategórii kadet (14-15 rokov). Matúš Macko si vystrieľal titul Majster Európy - získal zlatú medailu v divízii TRRB (tradičný reflexný luk) v kategórii junior (16-17 rokov - bol prihlásený vo vyššej vekovej kategórii, aby mal väčšiu konkurenciu). Obom srdečne gratulujeme.

Martin Macko

Majster