Na výlete v Aureliu a Schloss Hofe --text

Na výlete v Aureliu a Schloss Hofe

15.Jun.2023

Vo štvrtok 15. júna piataci a žiaci 7. A nasadli ráno do autobusu a s očakávaním sa vydali na školský výlet. V Bratislave sa zabavili aj poučili o zákonitostiach fyziky a chémie v zábavnom vedeckom parku Aurelium, názov ktorého je odvodené od mena Aurela Stodolu a v zámku Schloss Hof zasa videli, ako žili panovníci ako napríklad Mária Terézia v minulosti. Potom si oddýchli v areáli zámku a s drobnými suvenírmi a zážitkami sa vrátili domov.

PaedDr. Katarína Korecová

Na