Spievame ľudové piesne --text

Spievame ľudové piesne

25.Apr.2023

Nebol to len taký obyčajný utorok - 25.4. Na našej škole sa zišli nádejní speváci z 1. a 2. stupňa, ktorí sa chceli "pobiť" o prvé miesta v speváckej súťaži v troch kategóriách. Súťažilo sa v speve ľudových piesní, ktorých v tento deň odznelo naozaj veľké množstvo. No vyhrať mohli len niektorí. Preto chceme pogratulovať víťazom jednotlivých kategórií:

I. kategória 1. miesto - Andreas Danko II.A, 2. miesto - Max Gerlachov I.B, 3. miesto - Tamara Jurenková II.B, Liliana Hubová III.A

II. kategória 1. miesto - Tomáš Fábik VI., 2. miesto - Šimon Némethy V., 3. miesto - Andres Petrík IV.A

III. kategória 1. miesto - Sofia Máte IX.B

Tešíme sa z účasti všetkých nádejných spevákov a tešíme sa, že aj mladí ľudia majú záujem o ľudové tradície a ľudové piesne.

Mgr. Martina Tomanová

Spievame