<--336/911 -->
Oslavy

Oslavy 30. výročia založenia školy

26.Jun.2021

Deň pred sviatkom sv. Ladislava, na mraveniskové hody, naša škola oslávila 30. výročie svojho založenia a tak sme v spolupráci s mestom Topoľčany pripravili podujatie ako sa patrí. O 15. hodine všetko začalo sv. omšou. Počasie nám prialo, ľudia sa konečne mohli spolu stretnúť a zabaviť, deti, dospelí i staršia generácia, všetci si prišli na svoje či už jazdou na koni a kolotoči, na vystúpení kúzelníka, kultúrnom programe našej školy, hudobnom vystúpení Natálie Hatalovej či skupiny Ascalona. Nechýbalo občerstvenie v podobne piva a nealka, zmrzliny a cukrovej vaty. Pri tejto príležitosti páter Robert oslávil strieborné jubileum kňazstva a postaral sa o vynikajúci guláš. Hodovalo a bavilo sa až do západu slnka. Všetkým zúčastneným ďakujeme za hladký priebeh, spoluprácu a pomoc pri organizovaní.

(ďalšie fotografie v galérii)